AKARYAKIT

Türkiye'de akaryakıt firması olarak ilk üçlerde yer alan Opet için dolayısıyla da
NG PETROL için ürün kalitesi çok önemlidir. Bu nedenle gerek istasyonlarından verdiği akaryakıt ve madeni yağ hizmeti, gerekse farklı noktalara ve istasyonlara kendi araç filosuyla dolum sahasından yapmış olduğu akaryakıt ikmalinde ürün miktarından ürün teslim zamanına kadar her noktada büyük hassasiyet gösterilmektedir.

NG PETROL, türü ve kullanım amacı ne olursa olsun, araçların en değerli yatırım olduğunun bilincindedir. Bundan dolayı güçlü alt yapısı ve şirket nakliyesi güvencesiyle müşterilerinin, uygun fiyat karşılığında güvenli, hızlı ve kesintisiz akaryakıt ikmalini sağlamaktadır
 

TOPTAN AKARYAKIT SATIŞI VE NAKLIYECİLİĞİ

NG PETROL Türkiye genelinde nakliye, inşaat, dekopaj, madencilik, beton santralleri, fabrika ve endüstri kuluşları gibi birçok farklı alana hizmet vermektedir. Böylesine geniş bir portföye hizmet sağlarken, müşterilerini iş ortağı olarak görüp, ihtiyaçları doğrultusunda uygun fiyat, uygun iskonto ve uygun vade seçeneklerini sunmaya özen göstermektedir.

NG PETROL Grup üstün donanım ve standartlara sahip araçları ile akaryakıt lojistik hizmetini karşılayarak Türkiye'nin her noktasına sevkiyat yapabilmektedir. Güvenilir ve kesintisiz ikmal güvencesinin müşterileri için ne kadar önemli olduğunun farkında olarak, kalite ve miktar garantisini sunmaktadır. OPET A.Ş.'nin dolum esnasında göstermiş olduğu tartı ölçüm ve numune alım hassasiyetlerini ikmal esnasında bire bir uygulamayı öncelikli görevi olarak belirlemiştir.

 ÜRÜN TESLİMİ

İş sahanızda kullanacağınız akaryakıtın güvenilirliği önemlidir. NG PETROL toptan akaryakıt satışında ürün teslimatı ve sonrasında çıkabilecek sorunların farkında olarak, Opet tesislerinden müşterilerinin depolarına kadar geçen süreci ve kullanılacak akaryakıtı iki kere güvence altına almaktadır. Bunun için kendi bünyesinde oluşturduğu “şahit numune” sistemini uygulamaktadır. Türkiyenin hangi noktasına giderse gitsin, ürün teslimatı yapılırken yetkililerin huzurunda
NG PETROL'den temin edilen iki şişeye numuneler alınır ve mühürlenir. Bu şahit numunlerden biri NG PETROL bünyesinde kalırken, diğeri müşteriye teslim edilir. Böylece müşterinin hassasiyeti, ürünün temizliği ve kalitesi güvence altına alınmış olur.

 PERAKENDE AKARYAKIT SATIŞI

NG PETROL, Opet markasına yakışır güleryüzlü ve üstün hizmet anlayışıyla  faaliyet gösteren Mersin ve Hatay istasyonları ile günün 24 saati aracınıza uygun üstün kalitede akaryakıt ikmalini gerçekleştirilmektedir. Müşterileri Hatay – Antep Otoyolu üzerindeki istasyonlarda restoran, market alışverişi gibi  uzun yol ihtiyaçlarını seçkin hizmet kalitesiyle rahatlıkla karşılayabilmektedirler.

MADENI YAĞ

OPET, kurulduğu günden bu yana yenilikçiliği ve yatırımları ile faaliyet gösterdiği akaryakıt sektörüne farklı bir bakış açısı getirmektedir.
Madeni yağ pazarında serisinde yer alan FullTech, FullMax, FullLife, FullPro ve FullMaster ürünleri binek, hafif ticari ve ağır ticari araçlarda yüksek performans ve tam koruma sağlamaktadır. Firmanın sahip olduğu stasyonlarından bu ürünlere ulaşılabilir.

  • AKARYAKIT
  • TOPTAN AKARYAKIT SATIŞI VE NAKLİYECİLİĞİ
  • ÜRÜN TESLİMİ
  • PERAKENDE AKARAYAKIT SATIŞI
  • MADENİ YAĞ