NG PETROL

NG (New Generation) PETROLCÜLÜK TAAH. NAK. İNŞ. İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., 2009 yılında toptan ve perakende satış, ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar gibi alanlarda faaliyetlerine başlamış, Mersin merkezli olarak genç girişim ruhuna sahip, dinamik, yenilikçi bir ekip ve bakış açısıyla sektöre hızlı bir giriş yapmıştır.

“Yurt içinde akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma” temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir. Opet'in desteğini arkasına almış olan  NG PETROLCÜLÜK; bölgesel uzmanlığı, yönetim kabiliyeti, iş saygınlığı ve gerçekçi vizyonuyla güçlü bir altyapı oluşturarak hızlı, tutarlı bir şekilde sektöründe büyüyerek ilerlemektedir. Bu anlamda özkaynaklarına yenilerini eklemek üzere çalışmalarını sürdürmektedir.

NG PETROL faaliyette bulunduğu sektörde topluma, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı kalarak amaçları doğrultusunda ilerlemektedir. Çözüm ortağı olduğu firmaların güvenini sağlayan yöntemleri ile talepleri en üst seviyede karşılayabilmeyi amaçlamaktadır.

Hizmetlerimizde insan yaşamı, çevre ve güvenlik kavramlarına önem vererek özverili bir tutum içerisindeyiz.

DEĞERLERİMİZ

NG PETROL'ün kurumsal stratejisinin temel değerlerinin en başında müşteri odaklı hizmet gelir. Müşterilerin beklentileri ve bu beklentilere kaliteli ve istikrarlı karşılık verebilmek bizim için önemlidir. NG PETROL müşterilenin daima yanında yer almayı tercih etmektedir.

NG PETROL olarak en iyi, en kaliteliye ulaşmak vazgeçilmez bir unsurdur. Bunu başarabilmek için de sektördeki ilkleri sunmak, faaliyet gösterdiği alanlarda gerçek anlamda lider konumuna ulaşmak ve müşterileri için tam anlamıyla bir çözüm ortağı olmak başlıca amaçlarındandır.

Kaliteli bir ürünü ancak kaliteli bir ekip doğru şekilde sunabilir. Bundan dolayı NG Petrol ile çalışan tüm ekibin yeteneklerini ve yaratıcılıklarını sonuna kadar kullanabilecekleri bir ortam yaratmak, çalışanlar arasında dayanışmayı arttırarak verimliliklerini en üst düzeye çıkartmak firmanın temellerini oluşturmaktadır.

Yeni kurulmuş bir firma olarak NG PETROL, tüm faaliyetlerinden kaynak yaratmaya ve elde ettiği kaynakların akılcı kullanılmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Çevre duyarlılığını ön planda tutup, geleceği düşünerek hareket etmek ve bu anlamda özverili bir çalışma sürdürmek NG PETROL'ün önemsediği değerlerdendir.

YÖNETİM İLKELERİ

Her zaman her şartta ve koşulda güvenli ve zamanında teslimat garantisini sunabilmek,

Toptan ya da perakende satışlarda müşterilerimize karşı özel ilgiyle yaklaşıp, saygılı ve güler yüzlü hizmet sağlamak,

Geçmişten gelen tecrübe ve disiplini yenilikçi bir bakış açısıyla harmanlayıp, her türlü öneri ve talepleri dikkatle    
değerlendirerek, ortak bir karar sürecini teşfik ederek eksikleri hızlı bir şekilde tamamlamak,

Her daim dürüstlük ve güvenilirlik ilkesinin şirket devamlılığında önemli bir etken olduğunun bilincinde olmak,

Yurt genelinde doğudan batıya, kuzeyden güneye sahip olduğu geniş dağıtım ağını korumak ve daha da genişletmek,

Bulunduğumuz sektördeki eksikleri önceden görüp, ilkleri gerçekleştirmek.